Wystrój mieszkania zaczyna się od… podłogi

Aranżując mieszkanie wybieramy poszczególne elementy wyposażenia, kolor ścian i dodatki. Jednak zanim zaczniemy planować wystrój musimy pomyśleć o podłodze. To właśnie ona decyduje o tym, jakiego koloru meble oraz dekoracje znajdą się w danym pomieszczeniu.

Podłoga stanowi najważniejszy punkt każdego wnętrza. Wybieramy ją z myślą długiego użytkowania i to pod nią dobieramy resztę wyposażenia. Jedno jest pewne, powinien to być materiał solidny oraz wytrzymały. Z uwagi na oczywistą ekspozycję podłogi musi ona także wyglądać estetycznie i stylowo.

Zacznijmy od podłogi

mdm krakówJednym z najpiękniejszych oraz najtrwalszych materiałów na podłogę jest drewno. Efektowne deski zwane też panelami drewnianymi współgrają z każdym pomieszczeniem oraz stylem. Dzięki szerokiej ofercie rodzajów drewna, jego kolorów czy wymiarów jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe aranżacje salonu, sypialni czy gabinetu. Naturalny materiał, jakim jest drewno idealnie komponuje się z klasyczną aranżacją, jak również nowoczesną czy stylem prowansalskim. Drewno jest surowcem naturalnym, odpornym na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Stosując podłogę drewnianą możemy mieć pewność i gwarancję jej użytkowania przez bardzo długi czas.

Gdzie kupić w Krakowie?

Planując wybór odpowiedniej podłogi często zastanawiamy się, gdzie ją zakupić. Pamiętajmy, że najlepszym miejscem, aby zasięgnąć fachowej i merytorycznej opinii będzie profesjonalny sklep, sprzedający podłogi. Przykładowo podłogi, parkiety i panele drewniane w Krakowie dostępne są w salonach sprzedaży podłóg Barlinek. W profesjonalnym sklepie znajdziemy najszerszy asortyment, dzięki czemu będziemy mogli osobiście sprawdzić kolor i wygląd desek lub paneli. Ogromną zaletą takich salonów jest to, że na miejscu zawsze dostępni są eksperci, którzy wytłumaczą oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z wyborem i montażem produktów. Ponadto punkty sprzedaży podłóg Barlinek przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie oferują autoryzowany montaż podłóg, zapewniając dodatkowe 10 lat gwarancji na zamontowane produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>